Tel.: 602 350 908

Nasza Historia!

Przejęliśmy pasję wypalania kawy po naszych rodzicach, prowadzących palarnię w okolicy Krakowa od ponad 20lat. Przesiąkliśmy tradycyjnymi metodami obróbki ziarna kawy. W pewnym momencie, jednak kunszt tradycji rzemieślniczej prezentowany przez naszych rodziców zaczął nam nie wystarczać. Zapragnęliśmy wolności doświaczania i odkrywania tego co w kawie nie tylko najlepsze ale też najnowsze. Stało to w sprzeczności z bezpiecznym postepowaniem, tożsamym dla każdego spełnionego, starszego człowieka.

W taki sposób narodziła się wizja już własnego sklepu między dwójką braci. Byliśmy gotowi ciężko pracować, żeby skupić wokół siebie wartościowe i pełne pasji osoby, których wspólnym zainteresowaniem jest kawa, herbata, samoedukacja i doświadczanie świata.

Jesteśmy typami pracusiów i perfekcjonistów. Ma to swoje mocne i słabe strony. Jednym z owoców tych cech jest dokładność w dbaniu o szczegóły. Wydźwiękiem tego jest na przykład oprawa graficzna internetowego sklepu, którego karty właśnie przeglądasz. Aby oddać wyraz  drzemiących w nas dwóch duchów, tradycji i postępu, zadbaliśmy o przypominającą “retro” oprawę graficzną zamkniętą w nowoczesnej formie. Dokładnie z taką samą dbałością chcemy cieszyć się trwałym kontaktem z tobą.

Naszym pierwszy krokiem, żeby Cię poznać, było otwarcie malutkiego straganu na najbardziej znanym placu targowym w Krakowie – “Starym Kleparzu”. Tam sprawdziliśmy kluczsowe założenia naszego pomysłu. Codziennie przygotowywaliśmy stolik, którego głównym punktem była tabliczka wydająca się wykrzykiwać głosem przedwojennego gazeciarza: “KAWA OD BRODATEGO GENTLEMAN’A NA ROGU NA STARYM KLEPARZU!” Odbiur małego koncika jaki tam stworzyliśmy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania… wszyscy robili nam zdjęcia, ciągle spotykaliśmy się z uśmiechami chcącymi wyskoczyć spod maseczek. Już w pierwszą sobotę zarobiliśmy tysiąc złotych. Wstąpiła w nas dzika energia.

Wiedzieliśmy, że naszym głównym celem jest poznawanie, wartościowych osób. Pozyskiwanie pieniędzy ma stanowić wynikową tego działania. Ta myśl urzeczywistniła się w w realnym świecie. Wierzymy, że da się ją przenieść na realia internetowych kontaktów.

W taki właśnie sposób, oboje znaleźliśmy się w tym miejscu. Ja pisząc do Ciebie te słowa i Ty, czytając je teraz. Dlatego zapraszam Cię do korzystania ze strony, którą dla Ciebie stworzyliśmy. Rególaranie ją dopracowujemy, dodajemy nowe produkty. Koniecznie stwórz swoje własne konto. Właśnie tam zaczyna się cała zabawa!

Jesteśmy Braćmi!

Karol jest ambitnym i oddanym szefem kuchni. Od 18 lat doskonali się w zawodzie kucharza odnosząc liczne sukcesy. Uwielbia spędzać czas z przyjaciólmi. Są dla niego jak druga rodzina. Jest rozkochany w motoryzacji, zawsze wybiera dla siebie niezwykłe samochody. Regularnie jeździ na Quadzie po prywatnym lesie. Widzi ogromną wartość w dobrej zabawie po ciężkiej pracy. “Żyć na 120%!” To jego motto.

Działaj razem z nami!

Kacpra poważne, życiowe kroki rozpoczęły się w liceum. Wtedy nauczył się operować kamerą filmową. Swoje pierwsze finansowe przedsięwzięcie zapoczątkował w wieku 17lat. Tworzył wtedy filmy dla firm i zakochanych par. Szybko został dostrzeżony na spotkaniach edukacyjnych, w których licznie brał udział. Zaproponowano mu pracę jako Business Developer w międzynarodowym biurze rachunkowym. Tam pracował przez trzy lata. Jest zakochany w tańcach latynoamerykańskich. Ćwiczy Bachatę. Odpoczywa, wyjeżdżając na rowerowe wędrówki. Cieszy się z każdego moment, który może spędzić na siłowni, ćwicząc trójbuj siłowy. Jest typem domatora.